Atomy Felsefesi

Mutlak Kalite Mutlak Fiyat

Atomy Felsefesi 4 Temel ilke Üzerinde Şekillenir;

1. Ruhu Besle (Cherish the Spirit)

Allah’ın verdiği nefes ile yaratılan insanlar hiçbir durumda bir araç olamaz ve en değerli varlıklardır. Kendi başına nesne olan kişi hiçbir durumda araç olamaz ve kıymetli görülmelidir.

2.Düşüncelerinizi yönetin (Create the Vision)

Geleceği tahmin etmenin en doğru yolu, geleceği planlamaktır. Kendiniz için planladığınız geleceğin yaklaşması için düşüncelerinizi yönetebilmelisiniz.

3.İnançta sağlam durun (Follow the Faith)

Atomy, gerçek inancın görmek değil, görünmez olana inanmak olduğuna inanıyor. Görünmez bir vizyona inanç, arzu edilen bir gelecek yaratan eylemin arkasındaki itici güçtür.

Atomy Üyelik ÜCRETSİZDİR

4.Alçakgönüllü servis yapın (Serve in Humility)

Atomy ‘de alçakgönüllülük en önemli davranış biçimidir. Gökyüzü gibi yüksek ama alçak bir tavırla nasıl hizmet edileceğini bilmelisiniz. Her şey bittikten sonra bile alçakgönüllü olduğumuzda onurumuz saygıyla tamamlanır.

İlke odaklı kültür, paylaşılan büyüme kültürü, paylaşma kültürü

Birinci sınıf bir şirketin ötesinde birinci sınıf bir şirket olmayı hedefleyen Atomy, ilke odaklı, ortak büyüme ve paylaşımdan oluşan üç kültüre sahiptir. İlke merkezli kültür, Atomy insanlarının bu toplumdaki herkese fayda sağlama hareketidir. Paylaşılan büyüme kültürü, Atomy üyelerinin, tüketicilerin ve yerel toplulukların birlikte büyümesidir. Paylaşma kültürü, Atomy ‘in iletişim kurma ve dünyayı sevme şeklidir. Atomy ‘nin peşinde olduğu üç kültür, Atomy’nin 100 yıllık bir şirket olması için değerli bir temel oluşturuyor.

Atomy Kazanç Sistemi hakkındaki yazımızı okumak için TIKLAYIN!

Atomy Ücretsiz Üyelik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu