Atomy Kazanç Sistemi

Atomy Gelir Fırsatları

Atomy Nasıl Kazanç Sağlar?

Günümüzde bireysel kozmetik ürünü pazarlaması ile kazanç elde eden insan sayısı, gün geçtikçe artış göstermektedir.

Bu artış sadece Türkiye’ de değil, tüm dünya genelinde gelişerek devam etmektedir. Ancak Atomy kazanç sistemi, alternatif yöntemlere göre çok daha farklı ve alışılagelmişin dışındadır. Bu yüzden Atomy çok kısa sürede tüm dünyada sayısı 15 milyonu aşan üye sayısına ulaşmayı başarmıştır. Atomy Kazanç Nasıldır sorusunun cevabını açıklamaya çalıştık.

Atomy Kazanç Sistemi Nasıldır?

Atomy kazançları her sistemde olduğu gibi üye performansına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak diğer sistemlerden en önemli farkı, bu sisteme katılmak veya ürün satışı yapmak için herhangi bir ödeme yapmak gerekmemektedir.

Sistemin en güzel yanlarından biri ise, üyelere ürün satışı şartı bulunmamasıdır. Üyeliğinizin aktif olarak kalabilmesi için yıl içerisinde küçük bir alışveriş yapmak dahi yeterli olmaktadır. Örneğin yıl boyunca sadece bir diş fırçası veya diş macunu, ya da bir cilt nemlendirici krem gibi hem ihtiyacınız olan hem de düşük ücretli bir ürünü kendiniz için almanız yeterlidir.

Atomy Global

Sistem kazancınızı artırmak için dilerseniz Atomy kozmetik markasını çevrenize tavsiye edebilirsiniz. Yeni üyeler kazandırarak onların satışlarından veya kendileri için aldıkları ürünlerden kazanç elde edebilirsiniz. Zincirin bir halkası olarak sizin tanıtımınız vesilesi ile yapılacak tüm alışverişler, size kazanç olarak dönmektedir.

Atomy Global Network Planı

Yüksek kar oranları ile üyelerine kazanç sağlayan Atomy Kozmetik sistemi, sizden herhangi bir şekilde sisteme dahil olmak için ücret talep etmemektedir. Bu özelliği dünyada bir ilk olup, üyelik ücreti ödemeden böyle bir sisteme dahil olmanın en güvenilir yollarının başında gelmektedir. Hem ücret ödemeden dahil olmak hem de tavsiyeleriniz ile satılacak ürünlerden kazanç sağlamak, ciddi bir pasif gelir elde etmenizi sağlayabilir. Kullanımı, birkaç işlemi yapabilecek bilgiye sahip olan herkes için kolaydır. Ürün satma zorunluluğu olmasa da üyelerin ürün satışı yapmaları halinde, kazançlarını ciddi oranlarda artırmaları mümkün olmaktadır.

Sizin tavsiyeniz üzere sisteme üye olan kişilerin size kazandırması için, illaki satış yapmaları da gerekmiyor. Referans üyelerinizin yılın herhangi bir zamanında kendisi için alacağı ürünler üzerinden gelir elde edebilecek olmanız bile, yapacağınız tanıtımlara göre tatmin edici bir gelire sahip olmanızı sağlayacaktır.

Dünyanın Güvenilir Sistemlerinden Biridir

Sistemin 19 büyük ülkede faaliyette olması, güvenilirliğinin en önemli kanıtlarından biri olarak görülmektedir. Zira bu ülkeler listesinde bulunanların önemli çoğunluğu, Amerika, Hindistan, Çin ve Japonya gibi dünyanın hem en kalabalık hem de en gelişmiş ülkeleridir. Bu ülkelerde toplamda 150 milyon üye sayısına ulaşmış bir markadır. Genel anlamda ele alındığında, Atomy kazanç miktarı oldukça tatminkâr seviyelere çıkabilmektedir.

Atomy Kazanç Planı

İyi dengelenmiş, doğru Kazanç Planı, tüm Atomy üyelerinin başarısı için şirketin vizyonunu göstermektedir.

1. Perakende Satış Geliri: Atomy ürünlerini %20 Kâr ile tüketici fiyatından satarak nakit gelir elde edebilirsiniz.

Bayilik Sistemi:

Atomy üyeleri, şirketten toplam satın alınan hacme ve komisyon seviyesine bağlı olarak 5 farklı bayilik türüne ayrılır.

2. Genel Komisyon: Tüm satış PV’sinin% 44’ü, oranlara göre her hafta kalifiye üyeler arasında dağıtılacaktır. Alt kollarda PV biriktirmek için bireyler önce en az 10.000 kişisel PV biriktirmelidir.

3. Master Bonusu: Tüm satış PV’sinin % 20’si kariyere göre dağıtılacaktır.

4. Mastership Promosyonları Ve Teşvikler

5. Eğitim Komisyonu (Merkez Komisyonu)

Bir Merkezin toplam PV’sinin % 6’sı, operasyonel masrafları karşılamak için ilgili Merkeze ödenir.

※ Üyelere verilecek toplam komisyon tutarı, toplam satış gelirinin % 35’ini geçemez. Tüm komisyon ve bonus hesaplamaları otomatik olarak bu limite ayarlanır.

Atomy Ücretsiz Üyelik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu