Atomy Kazanç Sistemi

Atomy Gelir Fırsatları

Atomy Kazanç Sistemi Nasıl İşler?

Günümüzde doğrudan ürün pazarlaması ile kazanç elde eden insan sayısı, gün geçtikçe artış göstermektedir.

Bu artış sadece Türkiye’ de değil, tüm dünya genelinde gelişerek devam etmektedir. Ancak Atomy kazanç sistemi, alternatif yöntemlere göre çok daha farklı ve alışılagelmişin dışındadır. Bu yüzden Atomy çok kısa sürede tüm dünyada sayısı 15 milyonu aşan üye sayısına ulaşmayı başarmıştır. Atomy Kazanç Nasıldır sorusunun cevabını açıklamaya çalıştık.

Atomy Kazanç Planı

Atomy kazançları her sistemde olduğu gibi üye performansına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak diğer sistemlerden en önemli farkı, bu sisteme katılmak veya ürün satışı yapmak için herhangi bir ödeme yapmak gerekmemektedir.

Atomy Üyelik ÜCRETSİZDİR

Sistemin en güzel yanlarından biri ise, üyelere ürün satışı şartı bulunmamasıdır.

Üyeliğinizin aktif olarak kalabilmesi için yıl içerisinde küçük bir alışveriş yapmanız dahi yeterlidir. Örneğin bir yıl içinde sadece bir diş fırçası veya diş macunu almanız halinde üyeliğiniz aktif olarak kalacaktır.

Atomy Global

Kazancınızı artırmak için dilerseniz Atomy markasını çevrenize tavsiye edebilirsiniz. Yeni üyeler kazandırarak onların satışlarından veya kendileri için aldıkları ürünlerden kazanç elde edebilirsiniz. Müşteri ağınızın bir üyesi olarak sizin referansınız ile yapılacak tüm alışverişler, size kazanç olarak dönmektedir.

Atomy Hakkında detaylı bilgi için, Atomy Nedir, Atomy Üyelik Şartları Nelerdir? isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Atomy Global Marketing Plan

Yüksek kar oranları ile üyelerine kazanç sağlayan Atomy Kozmetik sistemi, sizden herhangi bir şekilde sisteme dahil olmak için ücret talep etmemektedir. Bu özelliği dünyada bir ilk olup, üyelik ücreti ödemeden böyle bir sisteme dahil olmanın en güvenilir yollarının başında gelmektedir. Hem ücret ödemeden dahil olmak hem de tavsiyeleriniz ile satılacak ürünlerden kazanç sağlamak, ciddi bir pasif gelir elde etmenizi sağlayabilir. Kullanımı, birkaç işlemi yapabilecek bilgiye sahip olan herkes için kolaydır. Ürün satma zorunluluğu olmasa da üyelerin ürün satışı yapmaları halinde, kazançlarını ciddi oranlarda artırmaları mümkün olmaktadır.

Sizin tavsiyeniz üzere sisteme üye olan kişilerin size kazandırması için, illaki satış yapmaları da gerekmiyor. Referans üyelerinizin yılın herhangi bir zamanında kendisi için alacağı ürünler üzerinden gelir elde edebilecek olmanız bile, yapacağınız tanıtımlara göre tatmin edici bir gelire sahip olmanızı sağlayacaktır.

Dünyanın Güvenilir Sistemlerinden Biridir

Sistemin 19 büyük ülkede faaliyette olması, güvenilirliğinin en önemli kanıtlarından biri olarak görülmektedir. Zira bu ülkeler listesinde bulunanların önemli çoğunluğu, Amerika, Hindistan, Çin ve Japonya gibi dünyanın hem en kalabalık hem de en gelişmiş ülkeleridir. Bu ülkelerde toplamda 150 milyon üye sayısına ulaşmış bir markadır. Genel anlamda ele alındığında, Atomy kazanç miktarı oldukça tatminkâr seviyelere çıkabilmektedir.

Atomy Kazanç Planı

İyi dengelenmiş, doğru Kazanç Planı, tüm Atomy üyelerinin başarısı için şirketin vizyonunu göstermektedir.

Atomy Global’de müşteri ağınız ile bir ekip kurarak ekibinizde oluşan cirodan muhteşem komisyonlar kazanırsınız. Kazanacağınız komisyon oranı Bayilik seviyenizle sürekli olarak artmaktadır.

Öncelikle Atomy Bayilik Sistemini anlatalım.

Atomy Bayilik Sistemi Nedir:

Atomy üyeleri, üyelerin yapmış oldukları Kişisel Alışveriş Puan Değeri (PV) ve Müşteri grubunda oluşan Puan Değerine (GPV) bağlı olarak 5 farklı bayilik kategorisinde değerlendirilir.

 1. Genel Komisyon: Tüm Atomy Ürünlerinin bir Puan Değeri = PV vardır, alt ekibinizdeki alışverişlerin toplam PV si size Genel Komisyon kazandırır.

  Atomy, Tüm satış PV’sinin % 44‘ünü oranlara göre her hafta kalifiye üyeler arasında dağıtmaktadır. Alt kollarda PV biriktirmek için üyeler önce en az 10K kişisel PV biriktirmelidir.

  Aşağıdaki görselde, bayilik durumunuza göre alt ekibinizde oluşan PV den günlük ne kadar kazanç elde edebileceğiniz gösterilmektedir.

 2. Master Bonusu: Ekibinizden oluşan tüm satış PV’sinin % 20’si kariyere göre dağıtılacaktır.

  • Sales Master : Her kolunun altında minimum 2.5 M Grup PV si bulunan Özel Temsilci. Toplam PV nin % 10’u Sales Master’lar arasında eşit Dağıtılır.
  • Diamond Master : Her kolunda en az 2 Sales Master bulunan Bayi. Toplam PV nin % 5’i Diamond Master ve Daha üstü kariyerler arasında eşit dağıtılır.
  • Sharon-Rose Master : Her kolunda en az 2 Diamond Master bulunan Özel Distribütör. Toplam PV nin % 2’si Sharon-Rose Master ve Daha üstü kariyerler arasında eşit dağıtılır.
  • Star Master : Her kolunda en az 2 Sharon-Rose Master bulunan Özel Distribütör. Toplam PV nin % 1,2’si Star Master ve Daha üstü kariyerler arasında eşit dağıtılır.
  • Royal Master : Her kolunda en az 2 Star Master bulunan Özel Distribütör. Toplam PV nin % 1’i Royal Master ve Daha üstü kariyerler arasında eşit dağıtılır.
  • Crown Master : Her kolunda en az 2 Royal Master bulunan Özel Distribütör. Toplam PV nin % 0,5’i Crown Master ve Daha üstü kariyerler arasında eşit dağıtılır.
  • Imperial Master : Her kolunda en az 2 Crown Master bulunan Özel Distribütör. Toplam PV nin % 0,3’ü Imperial Masterlar arasında eşit dağıtılır.

  Master bonuslar her ayın 7’sinde ve 22’sinde ödenecektir. Puan biriktirme dönemi ayın (1-15) ile ayın (16-Ay sonu)

 3. Mastership Promosyonları Ve TeşviklerSales Master: 1 adet Absolute CellActive Cilt Bakım Seti, 1 adet Evening Care SetDiamond Master: 7 bin TL Nakit Para, 1 adet Absolute CellActive Cilt Bakım Seti, 1 adet Evening Care Set

  Sharon-Rose Master: 2 adet Seyahat Bileti, 14 Bin TL Nakit Para

  Star Master: 4 adet Seyahat Bileti, 68 Bin TL Nakit Para

  Royal Master: 4 adet Seyahat Bileti, 338 Bin TL Nakit Para, aylık içinde 14 Bin TL olan bir Kredi Kartı, aylık 4 Bin TL araç kiralama ücreti

  Crown Master: 4 adet Seyahat Bileti, 2 Milyon TL Nakit Para, aylık içinde 33 Bin TL olan bir Kredi Kartı, Lüks bir Araba

  Imperial Master: 4 adet Seyahat Bileti, 6,7 Milyon TL Nakit Para, aylık içinde 68 Bin TL olan bir Kredi Kartı, Şoförü olan Lüks bir Araba, Kişisel Asistanlı bir Ofis.

  1. Ürünler satın alma fiyatına dayanmaktadır.
  2. Sharon-Rose / Star Master Seyahat biletleri 5.500 TL (kişi başı)
  3. Royal / Crown / Imperial Master setahat biletleri 27.000 TL (kişi başı)
  4. Araç Kiralama ücreti : Aylık 7.000 TL
  5. Crown Master Lüks Araba : 433.000 TL
  6. Imperial Master Lüks Araba : 528.000 TL
  7. Stüdyo daire kiralama : 17.000 TL/Ay
  8. Asistan maaşı : 10.000 TL/Ay, Sürücü maaşı : 14.000 TL/Ay
 4. Eğitim Komisyonu (Merkez Komisyonu)Bir Merkezin toplam PV’sinin % 6’sı, masrafları karşılamak için ilgili Merkeze ödenir.

  ※ Üyelere verilecek toplam komisyon tutarı, toplam satış gelirinin % 35’ini geçemez. Tüm komisyon ve bonus hesaplamaları otomatik olarak bu limite ayarlanır.

 5. Perakende Satış Geliri: Dilerseniz Atomy ürünlerini %20 Kâr ile tüketici fiyatından satarak nakit gelir elde edebilirsiniz. Perakende satışlarla kişisel Puan Değeriniz sürekli artacaktır. Bu şekilde Bayilik Kategoriniz yükselir ve daha yüksek komisyonlar kazanma şansı elde edersiniz.

Atomy Ücretsiz Üyelik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu