Atomy Nedir

Atomy Global

Atomy Nedir?

Bir dünya markası olan ve 1,73 milyar dolarlık küresel değere ulaşan Atomy nedir? sorusu, markanın kullanıcıları tarafından merak edilen sorular arasında yer alıyor. Öyle ki markanın dünya genelinde 15 milyonu aşkın bir üye sayısının bulunması, Atomy’nin küresel gücünü de gözler önüne seriyor.

Atomy Global 1 Haziran 2009 tarihinde Han-Gill Parkı tarafından Güney Kore merkezli kurulmuş olup, başta güzellik ürünleri, sağlıklı besinler ağırlıklı olmak üzere toplamda 426 ürünü bünyesinde barındıran bir şirkettir.

Atomy Güçlü Şirket

Modadan gıdaya, güzellikten sağlık ürünlerine ve ev eşyalarına kadar farklı yüzlerce ürünü tüketiciyle buluşturan şirket, kısa sürede küresel güç olmayı başarmıştır. Güney Kore dışında Yeni Zelanda, Hindistan, Hong Kong, Çin, Rusya, Endonezya, Avustralya, Tayland, Kamboçya, Amerika, Kanada ve Japonya gibi toplamda 19 ülkede faaliyet göstermektedir.

Atomy Üyelik ÜCRETSİZDİR

Mutlak Kalite ve Mutlak Fiyat İlkesi ile Doğrudan Satış

Şirket kurulduğu günden itibaren “mutlak fiyat mutlak kalite” mottosu ile dünya genelinde faaliyetlerini sürdüren pazarlama şirket ağı olarak öne çıkmaktadır. Sattığı ürünlerde kaliteyi ön planda tutması nedeniyle kısa sürede küresel bir güce dönüşen Atomy Global, insanların sağlıklı bir şekilde cilt bakımlarını yapabilecekleri ürünler pazarlamaktadır. Bunun yanı sıra şirket sağlıklı yaşam ürünleri, moda ve ev eşyaları gibi farklı ürünleri ile de bir hayli dikkat çekmektedir.

Genel amacı üyeleri ile dünya çapında daha fazla büyümek ve bunu yaparken de paylaşmak olan Atomy Kozmetik, ürünleri ile fazlasıyla ilgi görmüştür. Bu ilginin bir karşılığı olarak, dünya genelinde sayıları 15 milyonu aşan bir üye sayısına ulaşmıştır. 2020 yılı itibariyle yıllık gelirini 1,73 milyar dolar gibi devasa bir rakama ulaştırmış olması da bir tesadüf olmayıp, şirketin kaliteye verdiği önemin bir sonucudur.

Cilt Bakımı ve Güzellikte Dünya Markası

Üye sayısı ve yıllık kazancından da anlaşıldığı üzere Atomy Global özellikle cilt bakım ve güzellik ürünleri arasında, dünya markası haline gelmeyi başarmıştır. Farklı cilt bakım sistemleri ile doğallığı sağlıkla buluşturan marka, kısa sürede dünya kozmetik kulvarında ilk sıralara tırmanmayı başarmıştır.

Atomy Ürünlerini incelemek için TIKLAYIN!

Sayılı Kozmetik Markası

Mutlak kalite anlayışında kalite ve fiyat noktasında rakiplerin ulaşamayacağı bir noktada yer almak, markanın satış felsefelerinin başında gelmektedir. Bu yüzden yüksek kaliteli işe yarar içeriklere sahip ürünleri, rakiplerin çok daha ötesinde uygun fiyatlarla bulmak mümkün olmaktadır.

Ürünlerini dünya genelindeki fiziki mağazalarının dışında online mağazalar üzerinden de insanlarla buluşturan Atomy, dünyanın sayılı kozmetik satış markaları arasında yer almaya devam etmektedir. Müşteri ve satış ağını her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyarak, insanlara beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet sunmaktadır.

Atomy Ücretsiz Üyelik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu