Atomy Ürünleri Nelerdir

Atomy'de Hangi Ürünler Var?

Atomy Kozmetik sistemine dahil olmak isteyen birçok insan gibi, bu sistemi merak eden biri olarak sizin de cevap aradığınız sorulardan biri Atomy’in hangi ürünleri var? Sorusu olacaktır. Dünyada 19 ülkede 150 milyonu aşan üye sayısına ulaşan Atomy daha çok kozmetik ürünlerine ağırlık vermesiyle bilinse de aslında bu algı tamamen yanlıştır.

Atomy ‘nin ürünleri nelerdir ?

Atomy satış ağı başta kozmetik ürünleri olmak üzerek sağlıklı beslenme, gıda ve daha birçok ürün satışında faaliyet gösteren gelişmiş bir sistemdir. Sistem tüm ürünleri ile dünyanın en gelişmiş ve kalabalık ülkelerinin de bulunduğu 19 ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Marka ayrıca yeni ülkeleri de listesine dahil ederek hızlı ilerleyişini sürdürmekte, sektörün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Atomy’de Bulunan Ürünler Nelerdir?

Atomy’nin hangi ürünleri var? Sorusuna kısa bir sayfada yer vermek oldukça zordur. Zira ürün sayısının 450’den fazla olması, sistemin alternatif ürün bakımından rakiplerine oranla çok ileride olduğunu göstermektedir.

Atomy kozmetik ürünleri başta olmak üzere taze gıda, moda, sağlıklı beslenme, ev araç gereçleri gibi farklı onlarca kategoride satış yapmaktadır. Güney Kore kozmetik güvenilirliğini üyelerine sunan Atomy tarafından dünya genelinde satışı yapılan ürün başlıklarından bazıları şunlardır;

Atomy Ürün Kataloğu

Atomy Cilt bakım sistemleri
Sivilce ve aknelere yönelik jeller
Atomy Saç boyaları
En seçkin markalara ait bay-bayan parfümleri
Atomy Probiyotikler
Chia tohumu
Atomy Vitamin kompleksleri
Destekleyici besin maddeleri
Sağlıklı medikal ürünler
Kuru ve yaş meyveler
Et ürünleri
İçecek çeşitleri
Baharatlar
Atomy Mutfak gereçleri
Televizyon ve diğer elektronik ev aletleri
Atomy Bebek ürünleri
Bay bayan güneş gözlükleri
Gibi özellikle kozmetik ürünler başta olmak üzere, çeşitli ürün gruplarının satışlarını yapmaktadır. Ancak her ülkede tüm ürünlerin satışı yapılmamakta olup, Türkiye’de daha çok sağlıklı beslenme, kozmetik ve cilt bakım ürünlerine ağırlık verilmektedir.

Özetle Atomy hakkında da bilgi verecek olursak, şunlardan bahsedilebilir;

Dünya genelinde 650’den fazla çalışan sayısına sahiptir.
1 Haziran 2009 tarihinden beri aktif olarak faaliyetlerini yürütmektedir.
Şirketin kurucusu Han-Gill Parkı olup, Güney Kore’de kurulmuş bir şirkettir.
Dünya genelinde 15 milyonu aşan üye sayısına sahiptir.
Amerika, Çin, Hindistan, Rusya, Hong Kong ve Japonya gibi kalabalık nüfusa sahip ülkelerinde aralarında bulunduğu, toplam 19 ülkede faaliyet göstermektedir.
400’ün üzerinde farklı ürün satışı Atomy ile yapılmaktadır.
1,75 milyar doları aşan geliri ile küresel bir güç olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


Atomy Kozmetik İle Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Sistem üzerinden para kazanmanız için kendi ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler alabilir veya yeni üyeleri sisteme dahil ederek para kazanabilirsiniz. Ürün satışı yapabileceğiniz gibi, hiçbir ürün satmadan sadece sizin tavsiyeniz ile üye olan kişilerin kendilerine ürün almaları veya ürün satışı yapmaları durumunda da kazanç elde edebilirsiniz. Sisteme dahil olmak için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyip, üyeliğinizin aktif kalabilmesi için yıl içerisinde diş macunu veya basit bir nemlendirici krem gibi herhangi bir alım yapmanız yeterlidir.

Atomy Ücretsiz Üyelik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu