Atomy Nedir? Nasıl Atomy Üyesi Olunur?

Atomy Üyelik Rehberi

Atomy Üyelik Nedir?

  • Global bir şirket olan ve halen 20+ Ülkede Şubesi bulunan Atomy bir Güney Kore firmasıdır. Kurulduğu 2009 Yılından itibaren her yıl müşteri sayısını katlayarak sürekli büyümeye devam etmiştir. Halen 15 Milyondan fazla Atomy üyesi bulunmaktadır.
  • Bu hızlı büyümede Atomy ürünlerinin kalitesi ve fiyat performası çok önemlidir. Atomy bu nedenle Mottosunu “Mutlak Kalite, Mutlak Fiyat!” olarak ilan etmiştir. Tüm dünyada çok sevilen ve tercih edilen kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin en büyük şirketleri Güney Kore’de bulunmaktadır. Atomy Güney Kore’deki en büyük şirketlerle ürün geliştirmesi yapmaktadır.
  • Atomy, müşterilerinin daha sağlıklı ve bakımlı yaşamasına odaklanırken, aynı zamanda bir Ek Gelir yada Sağlam Bir İş kurma fırsatı sunar.

Atomy tüm dünyada doğrudan satış şirketleri arasında 11. sıraya yerleşerek bu başarısını kanıtlanmıştır. (2020 yılı verilerine göre)

Bu nedenle Atomy Ürünlerini uygun fiyatla kullanmak, dilerseniz bu ürünlerden ek gelir elde etmek için Ücretsiz Atomy Üyesi olabilirsiniz.

Nasıl Atomy Üyesi Olunur?

Atomy üyeliği için sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde göndermeniz durumunda, üyelik yetkilimiz size kısa sürede dönüş yapacaktır. Atomy Üyelik Bilgi Almak İçin TIKLAYIN! Bu dönüşten sonra üyeliğinizin gerçekleşmesi için gerekli adımlar atılarak, şartların oluşması durumunda kısa sürede Atomy ailesine katılmanız mümkündür.

Atomy Üyelik ÜCRETSİZDİR
Milyonlarca Atomy Müşterisi Atomy ile Yeni Bir Hayat Kurdu
Atomy Üyelik Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurun.

 

Atomy Neden Tercih Sebebidir?

Atomy sürekli tüketilen kişisel bakım ve gıda ürünleri üretmektedir. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmak şirketin temel vizyonudur. Bu ürünleri kullanan mutlu müşteriler çevresine de tavsiye etmektedir. Atomy ile sermaye koymadan riske girmeden global bir gelir kaynağı kurmak da birçok girişimcinin tercih nedeni olmaktadır. Siz de milyonlarca mutlu Atomy Üyesinden birisi olabilirsiniz.

Atomy Yasal mıdır?

Atomy satış yaptığı her ülkede yetkili mercilerden gerekli tüm yasal belgeleri almıştır. Dünya genelinde geçerli sertifikalara sahiptir. Müslüman ülkeler için Helal Belgesi bulunmaktadır.

Dünya genelinde Amerika, Japonya, Çin, Hindistan gibi nüfus bakımından kalabalık toplam 20 ülkede resmi olarak faaliyet göstermektedir. Bu ülkelerin tamamında ofis ve depoları bulunan Atomy, tüm operasyonlarını yasal zeminde yürüterek üyelerine güvence vermektedir.

Atomy Global Ürün Satma Zorunluluğu Yoktur.

Ürün Satma Zorunluluğu Var mı?

Atomy ile ürün satmanız gerekmez. Ürünü kendi kişisel ihtiyaçlarınız için kullanarak da kazanç elde edebilirsiniz. Ancak ürün satışı gibi yollarla, kazançlarınızı önemli ölçüde artırmanız mümkün hale gelmektedir. Bu özelliği ile Atomy, piyasada bulunan rakiplerinden çok daha avantajlı bir sistem olarak ortaya çıkmaktadır.

Diğer taraftan çevrenize Atomy ’den bahsederek onları ürün almaya veya satış yapmaya teşvik ederek, performansınıza bağlı olarak muhteşem bir kazancın sahibi olabilirsiniz.

Atomy Üyelerden Herhangi Bir Ücret Alıyor mu?

  • Üyelik ÜCRETSİZDİR. Atomy’e kayıt olurken veya sonrasında, hiçbir şekilde ücret ödemezsiniz.
  • Üyeliğiniz başladıktan sonra zorunlu bir alışveriş yapmanız gerekmez.
  • Bir yıl içerisinde sadece bir kez herhangi bir ürünü almanız halinde üyeliğiniz aktif kalmaya devam eder. Örneğin yılda 1 kez ihtiyacınıza yönelik bir diş fırçasını satın almanız yeterlidir. Ağız ve diş sağlığı için diş fırçalarının 6 ayda bir kez değiştirilmesi gerektiği düşünülürse, çok küçük bir alışveriş Atomy üyeliğinizi aktif tutacaktır.

Atomy Ücretsiz Üyelik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu