fbpx

Ayosnet İş Modeli

Ayosnet Kazanç Fırsatları Nelerdir

Ayosnet Online Alışveriş Sitesidir.

“Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat”

Ayosnet, bitkisel içeriklere sahip en kaliteli ürünleri uygun fiyatla web sitesi üzerinden pazarlayan online bir alışveriş merkezidir. Bu nedenle Ayosnet sloganı ‘Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat’tır. Ayosnet ürünleri ile sağlıklı bir yaşam sürerken aynı zamanda part-time yada full-time bir gelir kaynağı elde edebilirsiniz.

Ayosnet ile Nasıl Para Kazanılır?

Ayosnet ürünleri ile kendi işinizi sermayesiz olarak kolayca kurabilirsiniz. Bunun için ücretsiz olarak Ayosnet Temsilcisi olmanız yeterlidir. Ayosnet temsilcisi olarak sizi hayallerinize ulaştıracak gelir imkânı kazanırsınız. Detaylı Ayosnet kazanç planını incelemek için Tıklayın!

İndirimli Alışveriş İçin Tıklayın

Katlanarak Büyüyen Şirket

2020 Yılından itibaren Ayosnet faaliyetlerine başlamıştır.

Ayosnet’in başarısı ürünlerinin kalitesinden kaynaklanmaktadır. Ayosnet, sağlık ve cilt ürünlerinin içeriğiyle övünür. Sağlığınıza ve cildinize fayda sağlayan doğal, saf bileşenler şirketin ürün yelpazesinde bulunur.

Ar-Ge Tesisleri

Ayosnet ürünleri, Ar-ge tesisleri ile birlikte yürütülen çalışmalar sonucu, doğal içerikli, en kaliteli ürünler sunulur. Bu sayede sürekli yeni ürünler ürün yelpazesine eklenir.

Ayosnet, Binlerce İnsanın Hayatını Değiştiriyor!

Ayosnet Büyüme Sırrı: Tavsiye ve Doğrudan Satış

Tavsiye ve Doğrudan Satış Nedir?

Doğrudan Satış (Network Marketing) temel anlamda işletmelerin; sadık müşterileri, marka temsilcilerine dönüştürerek, müşteri tabanlarından yararlandığı bir pazarlama stratejisidir. Peki bu nasıl işler?

  1. Öncelikle, müşteriler beğendiği ve fayda sağladığı ürünleri sevdikleriyle paylaşmak ister. Üründen gördüğü faydayı tanıdıklarına da anlatır. İşte bu, tavsiyedir.
  2. Şirketler, müşterilerine ürünlerini tavsiye etmeye teşvik eder, bunu yaptığı için ödüller verir.

Örneğin, bir arkadaşınıza bir şeye kaydolmasını tavsiye etmiş ve ikiniz de bundan dolayı şirketten bir ödül kazanmış olabilirsiniz.

Birçok Şirket Tavsiye Metodunu Kullanıyor

Arkadaşını getir, ..

Birçok şirket, tavsiye ve doğrudan satış yoluyla yeni sadık müşteriler bulmak için benzer promosyonlar sunmaktadır.

Arkadaşınızı kaydolmaya yönlendirdiğinizde size ve arkadaşınıza ekstra internet kullanımı sunan popüler GSM Operatörünün bu örneğine bakın.

Ayosnet de işte tam bu şekilde çalışır. Ayosnet’nin temel farkı ise, kazandırdığınız müşterilerden dolayı sadece bir kez değil, ömür boyu kazanç imkânı sunmasıdır.

Ayosnet, Tavsiyenize Yüksek Komisyonlar ve Ödüller Verir

Tavsiye Ederek Komisyonlar Kazanın

Ayosnet, sizin tarafınızdan yönlendirilen kişiler tarafından satın alınan ürünler için size komisyon verir. Bununla birlikte, tavsiye ettiğiniz kişilerin tavsiye ettiği kişiler tarafından satın alınan ürünler için de komisyonlar alırsınız.

Tavsiye ederek müşteri kaydını yaptığınız kişiler aracılığıyla başkaları da katıldıkça, müşteri ağınız büyüyecek ve komisyon kazanma potansiyeliniz de sürekli artacaktır.

Sadece 2 kişiyi kaydederek başlattığınız bu müşteri ağınızdan dolayı ömür boyu Şirketten komisyon kazanmak çok cazip bir teklif değil mi?

Ayosnet Ücretsiz Bilgi Almak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu