Hakkımızda

Hakkımızda

1984 yılında Kimya Mühendisi Taşkın Öztürk tarafından kurulan Deren Kimya özellikle yapı kimyasalları konusunda yurtiçi ve yurtdışı 5 Bine yakın firmaya danışmanlık hizmeti ve sektörel çözümler üretmiştir.

2009 Yılında kozmetik sektörüne Cosmed markası ile giriş yapan Deren Öztürk Mataracı 10 yıl içerisinde eczaneler başta olmak üzere 1250 den fazla satış noktasına ulaşmayı başarmış ve yurtdışında da tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin en genç başarılı 10 kadın girişimcisinden biri ve En başarılı 40 CEO listesine ismini yazdırmıştır.

Devrim Hamaratlar 26 yıldan fazla doğrudan satış sektöründe ve Ulusal ve Uluslarası çok önemli firmalarda yöneticilik, Genel Müdürlük ve Danışmanlık vererek çalıştığı firmaları yerelde ve Uluslararası platformlarda birinciliklere taşımış, 20 den fazla ülke kurulumuna imza atmıştır.

Bu üç başarılı iş insanının bir araya gelerek kurmuş olduğu Medirevo (Medical Revolution – Medikal Devrim) insanların hayat kalitesini yükseltmeye odaklı 40 yılı bulan Ar-Ge çalışmaları sonucu büyük bir buluşa imza atarak, tüm dünya rezervinin ¾ ünün ülkemizde bulunduğu Bor elementi ile Keneviri bir araya getirmeyi başararak elde ettikleri borkencomplex hammaddesini hem beslenmeye destek, hem kişisel bakım hem de temizlik ürünlerinin hammaddesinde kullandılar.

Medirevo Kazanç Planında devrim niteliğindeki Doğrudan Satış Sektöründe eşsiz, adil ve temsilcisine en çok kazandıran bir plan ortaya koydular. Kısa sürede onbinlerce temsilci katılımı ile katlanarak büyümeye devam eden bu şirkette kurucu olarak biz de yerimizi aldık.

Kısa sürede binlerce temsilciden oluşan bir takım kurduk. Yüzlerce müşterinin hayat kalitesini yükselten ürünlerle tanışmasına ve onlarda Liderin kendi takımlarını oluşturarak çok kazanmalarına destek olarak hayatlarına dokunmuş olmanın keyfini yaşıyoruz.

Öncelikle yerelde 1 numara, sonrasında ise Dünya sıralamasında olacak liderler yetiştirmek ve zirveye takımımızın adını yazdırmak öncelikli vizyonumuz.

Bu vizyona ulaşmak için eğitimli ve donanımlı lider yetiştirirken Daha sağlıklı, Daha özgür ve Daha mutlu bireylerden oluşan bir takım olmak en büyük hayalimiz.

Bu hayalimizi ve vizyonumuzu bizlerle paylaşacak herkesi ailemizde görmek istiyoruz.

Medirevo BEST TEAM, 2020

Üyelere Özel İndimler İçin ÜCRETSİZ Üye Ol Medirevo ÜCRETSİZ Üyelik
Başa dön tuşu