Kişisel Bakım

Huncalife Bioten At Kestanesi

BİOTEN AT KESTANESİ KREMİ (JELİ)

At kestanesi nedir ? At kestanesi kremi ve jeli nedir? Bioten at kestanesi kremi?

Vücut ağrıları nedir diye soralım öncelikle ?

Uzun süreli kullanılan kaslar , eklemler ağrı yaparlar. Kadınlar sürekli ev işleri yaparken ayakta kalırlar bu yüzden bacaklarında varis ağrıları olur, sırt ve bel bölgelerinde ağrılar olur. Ya da uzun süreli oturarak çalışan kişilerde boyun tutulmaları, kulunçlar , ödemler oluşur. Bu türlü ağrılar çoğu insanda sık sık olabilir. Geçmesi zor olan bunların çözümüne çok faydalı bir ürün At Kestanesi Kremi ya da At Kestanesi Jeli’dir.


Sırt ağrılarına, boyun tutulmamalarına, kulunçlara, ayak ve bacak ağrıları neredeyse bütün insanlarda oluşan bu sorunlara karşı en çok kullanılan doğal çözüm At Kestanesi Kremidir.

At Kestanesi jeli Bioten At kestanesi , Bioten At Kestanesini kremini denediniz mi ? Peki Bioten At Kestanesini biliyor musunuz ?

HuncaLife Bioten At Kestanesi Jeli şuan en çok satılan At kestanesi jelidir.

♥♥♥ Öncelikle Bioten At Kestanesi Jeli Varislere doğadan gelen etkili bir çözümdür…

At kestanesi; Kan dolaşımının düzenlenmesine, tıkanmış olan damarların açılmasına katkıda bulunarak varislerin neden olduğu ağrıları gidermeye yardımcı olur.

♥♥ Gergin, hasar görmüş, yoğun şekilde varisleri olan ayak ve bacaklara bakım yapar.

♥♥ Yorgunluktan, zedelenmelerden, şişkinliklerden ve romatizmadan dolayı oluşan ağrıları hafifletir.

♥♥ İltihap giderici özelliği sayesinde kaslarda kramp oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

♥♥ Şişkinlikleri hafifletir. Kuru ciltleri nemlendirir.

♥♥ Bioten At Kestanesi Jeli ödem giderme özelliği vardır. Kullanmaya başladığınız andan itibaren sonuçlarını görmeye başlayacaksınız.

♥♥ Yorgunluktan kaynaklanan bel ağrısına, omuz ve boyun ağrılarında güvenle kullanabileceğiniz harika bir üründür.

AT KESTANESİ KREMİ NASIL KULLANILIR ?

Problemli bölgeye yeteri kadar sürmelisiniz ve ovarak yedirmelisiniz. Yorgun, şişmiş ve damarları genişlemiş olan ayakların bakımında da önerilmektedir .

Kalın varislerin üzerine fazla baskı uygulamadan hafifçe ovarak masaj yapın, varis kremini uygularken aşağıdan yukarıya doğru (kan dolaşımı yönünde) hareketlerle uygulayın.

Hatta, ayaklarınız ağrıyorsa ayaklarınıza tabanı dahil sürüp yattığınızda çok rahat bir uyku çektiğinizi görecek ve rahatlayacaksınız.

Huncalife

Instagram

Instagram has returned invalid data.
%d blogcu bunu beğendi: