Huncalife

Huncalife Kazanç Fırsatları

Huncalife, iş ortaklarına birçok avantaj sunar. En çok ve en kolay kazandıran %24 prim veren sistem yapısına sahip, yüksek performansın ödüllendirildiği Huncalife sistemi sayesinde, sağlam bir ek gelir elde imkânı bulursunuz.

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip HuncaLife, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

HuncaLife sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki arabaya kavuşma fırsatı sunar.

Sizde HuncaLife ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

HuncaLife ile hayatınızı değiştirmek için bugün başlayın ve kazanç planımıza göz atın.

Türkiye’nin en çok kazandıran  firması olarak, kazanç planımızı, bağımsız temsilcilerimizi hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırladık.

Huncalife’ta sevdiğiniz ürünleri satın alırken %40 oranında tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere, kataloglarımız ile sattığınızda tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bu satışınız üzerinden %5’ten – %24’e kadar Standart Prim kazanırsınız.

Çevrenizde sizin gibi satış yaparak kazanç elde etmek isteyen kişileri ekibinize kaydederek ‘Liderlik Basamakları’nı tırmanabilir, % 24’ e varan Liderlik Primleri’nden yararlanabilirsiniz.

Örneğin, Huncalife kataloğunu 20 kişiye gösterdiniz ve bu kişilerin her birinden 40 TL’lik sipariş aldınız. Toplam sipariş tutarınız 800 TL olur.

 • 800 TL değerindeki ürünleri Huncalife’tan %40 katalog karı ile 572 TL’ye alırsınız. Nakit kazancınız 228 TL olur.

Huncalife’ta aldığınız her ürünün bir ‘HuncaPuan – HP’ karşılığı vardır. Yaptığınız alışverişin HP karşılığı sizin o ayki seviyenizi ve yaptığınız satış üzerinden alacağınız ‘Standart Prim’ oranını belirler. Örneğin,

 • Bir ay içerisinde 500 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 5 seviyesi ile bitirmiş olursunuz ve yaptığınız alışveriş tutarının %5’ini  Standart prim olarak alırsınız.
 • Ekip kurmaya başladığınızda bir ay içerisinde yapacağınız satış tutarı ve toplayacağınız Huncapuanınız da artar. Ekibiniz ile birlikte bir ay sonunda 3.000 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 16 seviyesi ile bitirmiş olursunuz. Yaptığınız alışveriş tutarının %16’sı Standart prim olarak size ve ekibinize paylaştırılır

SEVİYE ÖDÜLLERİ

Huncalife kariyeriniz yükseldikçe kazancınız da katlanarak büyümektedir. Her seviyeye ulaştığınızda o seviyeye karşılık gelen ödülleri nakit olarak alırsınız.

 • Altın Lider Seviye Ödülü: 500 TL
 • Kıdemli Altın Lider Seviye Ödülü: 2500 TL
 • Safir Lider Seviye Ödülü: 3750 TL
 • Zümrüt Lider Seviye Ödülü: 7500 TL
 • Yakut Lider Seviye Ödülü: 10.000 TL
 • Elmas Lider Seviye Ödülü: 13.500 TL
 • Yıldız Lider Seviye Ödülü: 20.000 TL
 • 2 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 27.500 TL
 • 3 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 50.000 TL
 • Yakut Direktör Seviye Ödülü: 100.000 TL

Hemen Huncalife Temsilcisi Olun

* ile işaretli alanlar gereklidir.

Lütfen Adresinizi Mahalle / Sokak / No Şeklinde giriniz

Başvurunuzun Tamamlanması için T.C. Kimlik Numaranız Gerekli Olup, Güvenliğiniz İçin Başvuru Sonrası Sizinle İletişime Geçen Sponsorunuz Tarafından İstenecektir.

Yazar Hakkında

admin

Yorum Ekle

Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Huncalife

Instagram

Instagram has returned invalid data.
%d blogcu bunu beğendi: