Kişisel Bakım

Huncalife Skin Magnifique Cilt Bakım Seti

Huncalife Skin Magnifique Cilt Bakım Seti

(Gündüz Kremi & Gece Kremi & Göz Kremi)

 • 8 Farklı Yağ Kompleksi
 • 5 Farklı Mineral
 • İpeksi bir yumuşaklık
 • Nem dengesi sağlanmış bir cilt
 • Çevresel etkilerden koruma

 

Gün içerisinde karşılaştığımız;

Olumsuz çevre koşulları,

Maruz kaldığımız duman,

Kirlenme,

Ani ısı değişimleri,

UV ışınları cildimizin nem oranını düşürür ve donuk, mat ve sağlıksız görünmesine sebep olur. Göz altında yorgunluk belirtileri, renk değişimleri ve şişmeler meydana gelir. Bu gibi cildimize etki faktörlere karşı koruyucu mükemmel etkiye sahip Skin Magnifique ürünlerinden vazgeçmeyeceksiniz.

Skin Magnifique Gündüz Kremi; 24 saat nemlendirme özelliği bilinen Hydroviton 24 kompleksi içeren krem cildinizi nemlendirirken, cildi sıkılaştıran Argatensyl ajanı ile desteklenmiştir.

 • İçeriğindeki Vitamin E cildi serbest radikallerden korur.
 • Özel formülü sayesinde cilt tarafından hemen emilir ve cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırır, cildi canlandırır.

Kullanım:  Temiz cildinize sabahları, yüz ve boyun bölgesine, aşağıdan yukarıya doğru cilde masaj yapar şekilde uygulayınız. Yüz ve boyun çevrenize günlük derinlemesine cilt temizliği yaptıktan sonra gece yatmadan önce kullanabilirsiniz.

İPUCU:  Öncelikle cildimizi temizleyip arındırmamız gerekir ki gece kremi etkin şekilde cildin alt tabakalarına ulaşabilsin.

Uyumadan 1 saat kadar önce uygulamanız tavsiye edilir. Makyajını çıkarmadan gece kreminizi sürmeyin. Birbirine karışabilir.

Skin Magnifique Gece Kremi; İçeriğindeki vitamin kompleksleri ile cildin daha sağlıklı görünmesini amaçlar.

 • Cildin serum dengesini sağlamaya ve gece boyu nemli kalmasına yardımcı olur.
 • Düzenli kullanımda kırışıklıkların giderilmesinde destekleyicidir.

Kullanım:  Temiz cildinize akşamları, yüz ve boyun bölgesine, aşağıdan yukarıya doğru cilde masaj yapar şekilde uygulayınız. Yüz ve boyun çevrenize günlük derinlemesine cilt temizliği yaptıktan sonra gece yatmadan önce kullanabilirsiniz.

İPUCU: Gündüz kremi bir astar görevi görür ve makyaj altına sürerseniz makyajınızın daha uzun süre dayanmasını ve cildinizin daha parlak görünmesini sağlar.

Skin Magnifique Göz Jeli; İçeriğindeki Hydroviton 24 sayesinde göz çevresini nemlendirir.

 • Gözaltı torbalarının giderilmesinde etkili Eyeseryl aktifi
 • Koyu halka görünümünü azaltan kafein içerikli formül ile göz çevresindeki kırışıklıkları ve kaz ayaklarını gidermeyi hedefler.

Kullanım: Göz çukuru kemiğinin etrafına yüzük parmağınız ile hafif vuruşlar yaparak uygulayınız. Yüz çevrenize günlük derinlemesine cilt temizliği yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.

Skin Magnıfıque seti içeriği Hydroviton 24 nemlendirici kompleksi, Argantensyl ajanları, 5 farklı mineral, 8 farklı yağ kompleksi ve A-E vitaminleriyle cildinize ihtiyacı olan enerjiyi sağlamaya yardımcı olur.

Tüm yaş grupları ve tüm cilt tipleri için geliştirilmiş yeni cilt bakım ürünü Skin magnifique ürünleri ile profesyonel uygulamalara gerek kalmadan daha taze bir görünüme kavuşun.

Neden Gündüz Kremi Kullanmalıyız?

Gündüz maruz kaldığımız kötü hava koşullarının etkisini minimize etmek için iyi bir nemlendiriciye ihtiyaç duyarız. bu nedenle etkili bir gündüz kremi 3 temel alana hitap eder;

Tekrar nemlendirme,

Olumsuz hava koşullarına karşı direnç arttırma ve cildi düzgünleştirme.

Neden Gece Kremi Kullanmalıyız ?

Cilt 20’li yaşalara kadar nem ihtiyacını telafi edebilir, fakat bu yaştan sonra dışarıdan desteğe ihtiyaç duyar. Gece kremleri gündüz kremlerine göre daha besleyici ve onarıcı bileşenleri içerir. Etkili bir gece kremi hücre yenilenmesini destekler, cilt elastikini düzenlemeye yardımcı olur ve cilt yüzeyindeki kan dolaşımını dengeler.

Neden Göz Kremi Kullanmalıyız?

Göz çevresi diğer bölgelere göre daha ince ve daha çabuk kırışan bir bölgedir. Bu bölgenin korunması için özel üretilen kremlerle desteklenmelidir.

Huncalife

Instagram

Instagram has returned invalid data.
%d blogcu bunu beğendi: