[arve url=”https://vimeo.com/444056983″ promote_link=”yes” autoplay=”yes” controls=”no” loop=”yes” muted=”yes” height=”702″ /]

LÜTFEN VİDEOYU DİKKATLİCE SEYREDİN.
SÖZ VERDİĞİM HARİKA HEDİYELERE SEMİNER SONUNDA SAHİP OLACAKSIN.

Ufkunuzu açacak, Mevcut sorunlarla başederken, hayallerinize ulaşmak için etkili ve güçlü bir plan kurmanıza yardım edecek çok özel kitap özetleri. (Pdf formatında iletişim adresinize iletilecektir.)


Sermayesiz kendi işinizi kurmaya karar verdiğinizde,  Hızlı bir şekilde PARA KAZANMAYA başlamanız için önerilen  Eylem Planı ve destek doküman ve materyaller.

BU FIRSATI ŞİMDİ DEĞERLENDİRİP LOKASYONDAN BAĞIMSIZ
FİNANSAL ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ ELDE ETMEK İÇİN
HEMEN MEDIREVO’YA KATILMALISINIZ!


KATILANLAR NELER DEDİLER

NASIL BAŞARACAKSINIZ?

Bu iş herkese açık bir fırsattır ve CV’nizin (Özgeçmiş) hiç önemi yoktur.  Eğitim durumunuz, Yaşınız, Cinsiyetiniz, Mesleğiniz, Geçmişte neleri başardığınız veya BAŞARAMADIĞINIZ önemli değildir. Daha önce defalarca kere denemiş ve başaramamış da olabilirsiniz.

Şunu çok iyi biliyoruz; “Bu sektördeki En Başarılı İnsanlar, Hikayeleri Başarısızlıklarla dolu olanlardır”. Üstelik yalnız da değilsiniz, çünkü sizin başarınız için çaba sarf eden birileri sürekli yanınızda olacaktır.

Öğreneceğiniz DOĞRULARI uygulayarak yepyeni bir SİZ ortaya çıkartabilirsiniz.

BEN BU İŞİ YAPAMAM!

Bu işi yapmak için;

 • Çevrem Yok, (Peki, ne zaman olacak?)
 • Zamanım Yok, (Ne zaman zaman bulacaksın?)
 • Param Yok, (Ne zaman paran olacak?)
 • Ben Yapamam ki.. (Peki Başaranlardan ne eksiğin var?)
  v.s diyenlerden biri iseniz, buradaki fırsatı tam olarak anlamamış olabilirsiniz.

Bu gibi bahaneler, belki de çok büyük bir organizasyon kurabilecek potansiyelinizi gölgeleyerek size zarar verir.

Kendi dağıtım kanalınızı kurmak için Onlarca-Yüzlerde kişiye ihtiyacınız yok. Sadece iki-üç kişiyle bile başlayabilirsiniz. Bu şekilde iş ortaklarınızın çevresi de artık sizin çevreniz olmuş olur, sonra da onların çevresi..

İş ortaklarınızın katılımıyla, tanıdıklarınız, zamanlarınız, güçleriniz birleşir ve katlanır.

Şimdi karar vererek ilk adımı attığında, ekibine kaydettiğin ilk kişiden itibaren ekibinin katlanarak büyüdüğünü göreceksin.

KENDİNİZİ ŞİMDİ HAZIR HİSSEDİYORSANIZ SORUYORUM;

 • Hiç SERMAYE koymadan,
 • Lokasyona bağlı kalmadan, İSTEDİĞİNİZ YERDEN işinizi yöneterek,
 • Dünyada İlk ve EŞSİZ ürünlerle,
 • E-TİCARET altyapısı kullanarak,
 • Öncelikle ÜLKEMİZDE, sonrasında da
 • TÜM DÜNYADA para kazandıracak bu fırsata “EVET” diyorsanız, Hemen başvurunuzu yapın.


ÖNEMLİ UYARI: HIZLI ZENGİN OLMA İŞİ DEĞİLDİR!

Çalışmadan, emek vermeden hızlı zengin olma, ya da başkalarının çabalarına dayalı bir sistem kurma programlarına inanmıyorum. Belirli bir hedefe odaklı, planlı, disiplinli çabalar sonucu başarının kaçınılmaz olduğuna inanıyorum. Sürekli eğitim ve gelişimin, kendini yenilemenin, çok çalışmanın, azmin ve asla vazgeçmemenin mutlak doğrular olduğunu, Teknoloji ve Bilişim çağına uyum sağlayarak, akılcı kullanmayı ve geleceği bugünden kurmanın gerekli olduğunu düşünüyorum.

On binlerce insanın hayatına dokunabilmek, mutluluklarına vesile olabilmek, “birlikte başardık” diyebilmek en büyük arzum.

NOT FACEBOOK: This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Gizlilik Politikası Şartlar

Üyelere Özel İndimler İçin ÜCRETSİZ Üye Ol Medirevo ÜCRETSİZ Üyelik