fbpx

Medirevo Kazanç Fırsatı

Medirevo Nedir ?

Medirevo 36 yıllık Türkiye’nin Sanayi Devi firması olan Deren Kimya Kurucusu Taşkın Öztürk, Cosmed Kurucusu ve En Başarılı 10 Kadın Girişimciden biri olan Deren Öztürk Mataracı ve doğrudan satış sektörünün en büyük duayenlerinden olan Devrim Hamaratlar tarafından kurulan yepyeni bir doğrudan satış firmasıdır.

Halen 40 dan fazla ülkeye ihracat yapmakta olan cosmed Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri konumunda olan, ürünleri eczaneler dâhil en prestijli satış noktalarında bulunan, Tüm Bakanlık ve yetkili otoritelerden gerekli izin ve kalite belgeleri alınmış ürünler.

Medirevo ürünleri Deren Kimya ve Cosmed üretim altyapısı kullanılarak %100 yerli sermaye ile üretilmektedir.

Çok kısa süre içerisinde, öncelikle Yerelde 1 numara, sonrasında da dünyanın en büyük doğrudan satış firmalarından birisi olmak, Şirketin öncelikli Vizyonu

Medirevo ile Hayatınız Değişsin!

Medirevo, ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar.

Sadece Türkiye’de değil diğer ülkelerde de yapılanmalar devam ediyor ve yakın bir gelecekte sırasıyla diğer ülkelerden de kayıtlar yapma ve ekip kurma hakkı olacak.

  • %30 Grup Performans Primi
  • %20 Yeni Kayıt Referans Primi
  • %11,75 Derinlik Primi
  • Lider Yetiştirme Bonusu Yıllık 32 Bin TL
  • 2,99 Kuruşa Kargolama
  • Her siparişe ücretsiz katalog
  • İsteyen Temsilciye Şirket Tarafından E-ticaret sitesi

Temsilcilerimizin üyelikleri miras yoluyla ailesinin diğer üyelerine aktarılabilir.

Medirevo Üyelik Başvurusu

18 Yaşından Büyükseniz ve Medirevo Temsilcisi Olmak İstiyorsanız Hemen Başvuru Formunu Doldurarak Medirevo Kazançlar Dünyasına Siz de Hemen Ücretsiz Katılabilirsiniz. Lütfen Gerekli Alanları Doldurun.

* ile işaretli alanlar gereklidir.

Lütfen Adresinizi Mahalle / Sokak / No Şeklinde giriniz

%d blogcu bunu beğendi: