Kazanç Planı

Medirevo Kazanç Planı

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Kendi İşini Kurmak
  • Perakende Geliri
  • Distribütör Komisyonları
  • Pasif Gelir

MEDIREVO Kazanç Planı

Türkiye’nin en çok kazandıran firması olan MEDIREVO kazanç planı sade, kolay hesaplanabilir ve temsilcilerini hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırlandı.

Performansa dayalı, adil ve verdiğiniz emeğin karşılığını en yüksek seviyede alırsınız.

Medirevo’da sevdiğiniz ürünleri satın alırken %50’ye varan oranda tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri çevrenizdekilere satarak tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bu satışınız üzerinden %62’ye varan Komisyonlar kazanırsınız.

MEDIREVO kampanya döneminde oluşan cironun minimum %62’sini iş ortaklarına Prim olarak dağıtır.

Gelir Akış Kanalları

Genel olarak MEDIREVO Temsilcilerine 6 farklı gelir akışı sağlar.

Alırken Kazan, Kullanırken Kazan, Tavsiye Ederek Daha Çok Kazan.

Medirevo doğrudan satış sektöründe hiçbir firmada olmayan çok kazançlı, devrim niteliğinde bir kazanç planı ortaya koymaktadır.
Medirevo Kazançları temel olarak 2 şekilde değerlendirilir.

  • Aktif Kazançlar
  • Pasif Kazançlar

Medirevo Aktif Kazançlar

1. Sıcak Satış Kârı:

Medirevo ürünlerini çevrenizdeki tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza, müşterilerinize satarak, %30 ila %50 oranında perakende satış kârı elde edebilirsiniz.

2. E-Ticaret Yoluyla Satış:

Medirevo, isteyen her uzmanına özel e-ticaret sitesi tahsis etmektedir. Bu site üzerinden yapılan online alışverişleri Medirevo organize eder, sipariş, paketleme, kargolama, tahsilat, garanti vb. tüm işlemleri halleder, satış kârını da perakende satış geliri olarak sizin hesabınıza aktarır.

Medirevo Pasif Kazançlar

MEDIREVO Pasif Gelirleri Size Hayalini Kurduğunuz Bir Hayatı Yaşama Fırsatı Sunabilir.

Medirevo iş ve kazanç fırsatının en önemli ve büyük gelir kısmını pasif gelirler oluşturmaktadır. Pasif gelir kazanma ile ilgili olarak Pasif Gelir Nedir isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

İşinizi ve kazancınızı büyütmek için, doğrudan satışın kaldıraç etkisi sunan modeli ile, ürünleri ve işi tanıdıklarınıza tavsiye ederek Medirevo müşterisi yada ekip lideri olmasını sağlayarak bir dağıtım kanalı kurabilirsiniz. Bu dağıtım kanalı (Ekibiniz) ile artık sürekli artan ve ömür boyu sürecek bir kazanç elde etmeye başlarsınız.

Dağıtım kanalınızda; sizin referansınızla kaydolan uzmanlar ile bunların referansı ile kaydolan yeni üyeleriniz olur. Ürün kullanımı ve tavsiye ile sürekli ve katlanarak büyüyen dağıtım kanalınızın kampanya dönemleri içerisindeki alışverişlerden primler kazanırsınız.

MEDIREVO Kazanç Planında Sunulan Pasif Kazançları detaylı inceleyelim.

Medirevo Primleri Nelerdir?

Kayıt Referans Primi

Kendi dağıtım kanalınızı kurmak için alt ekibinize yeni katılan iş ortaklarınızın ilk kampanya Dönemi verdiği siparişlerden Kayıt Referans Primi kazanırsınız. (Hiçbir firmada yok)

Örneğin; Yeni kaydınız 250 TL sipariş verdiğinde bunun 50 TL’si size prim olarak ödenir.

Yeni kaydınızın 1 Katalog Dönemi boyunca verdiği siparişlerin toplamı 1.000 TL olsun, bu durumda 200 TL Kayıt Referans Primi kazanırsınız.

(Bu şekildeki Sadece 10 kaydınızdan kazancınız 2.000 TL olacaktır.)

Grup Performans Primi

Kayıt Referans Primine ilave olarak kampanya dönemi sonunda size bağlı tüm derinlikteki üyelerinizin (+ sizinki de dahil) toplam cirodan, %10 — %30 oranında Grup Performans Primi alırsınız. (Örneğin, 10 bin TL ciroda %20 yani 2 bin TL Grup Komisyonu Kazanırsınız. Cironuz arttıkça kazancınız da artar.

Liderlik Primi

%30 Lider seviyesine ulaşan lideriniz olduğunda, Lider yetiştirme bonusu ve direktörlük primi olarak 1 yıl boyunca (16 Kampanya dönemi) Lider başına 1.000 TL liderlik primi alırsınız, bu şekilde her bir liderinizden yıllık kazancınız 16 Bin TL olur. 5 ve üzeri lider yetiştirmeniz durumunda; her bir lider için 2 yıl (32 Kampanya dönemi) liderlik primi alırsınız. Örneğin;

Ekibinizden Liderler Yetişmeye Devam Ettikçe Liderlik Primleriniz de Sürekli Artar.

Derinlik Primleri

MEDIREVO Kazançlarının en güçlü gelir akışlarından birisi de derinlik primleridir.

Ekibinize dahil olan iş ortaklarınızın kendi ekiplerini kurmaya başlamasıyla birlikte ekibiniz sürekli katlanarak büyürken, Siz de bu derinliklerde oluşan cirodan sınırsız kazanmaya başlarsınız.

Ekibinizdeki direkt bağlı kollarınızın alt derinliklerinde bulunan seviyeli liderlerinizden 4 derinliğe kadar derinlik primi kazanırsınız.

Lider sayınız arttıkça derinlik prim oranları da artar. Siz Lider olduğunuzda alt derinliklerinizden % 1,5-%2 prim kazanırken 5 ve üzeri Lider yetiştirdiğinizde %3’er olmak üzere 4 derinlikte toplamda %11,75 e kadar Derinlik Primi alırsınız.

Teşvikler & Hediyeler

MEDIREVO her kampanya döneminde birbirinden güzel hediyeler, teşvikler ve fırsatları Temsilcilerine sunmaktadır. Teşvik ve hediyelerle hem başarın ödüllendirilir, hem de kazancına kazanç eklenir.

Temsilcisine en çok kazandıran firma Medirevo temsilci hediye ve teşviklerine bayılacaksınız!

Bu kampanyada seni bekleyen teşvik ve hediyeler için Tıkla!

Eğitim, Seminer ve TatillerMedirevo sizin kariyer ve başarılarınızı Yurtiçi ve Yurtdışı tatiller, eğitimler ve gelişim programları ile destekler. Medirevo ile Tüm dünyayı gezebilirsiniz. Yeni yerler ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yurtdışı ekiplerinizi yönetebilir ve global sponsorluğu keyfini çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Medirevo, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Medirevo sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki tatile kavuşma fırsatı sunar.

Siz de Medirevo ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Medirevo ile hayatınızı değiştirmeye bugün başlayın.

Üyelere Özel İndimler İçin ÜCRETSİZ Üye Ol Medirevo ÜCRETSİZ Üyelik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu