Medirevo
Trend

Medirevo Üyelik Şartları Nedir? – Nasıl Üye Olunur (DETAYLI)

Medirevo Nedir? Üyelik Avantajları

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Medirevo Nedir
  • Medirevo Yönetim Kurulu
  • Medirevo Ürün Portföyü
  • Medirevo Kazanç Planı

Medirevo İş ve Kazanç Fırsatı Nedir?

Medirevo 36 yıllık Türkiye’nin Sanayi Devi firması olan Deren Kimya Kurucusu Taşkın Öztürk, Cosmed Kurucusu ve En Başarılı 10 Kadın Girişimciden biri olan Deren Öztürk Mataracı ve doğrudan satış sektörünün en büyük duayenlerinden olan Devrim Hamaratlar tarafından kurulan yepyeni bir doğrudan satış firmasıdır.

27 yıllık doğrudan satış deneyiminde, sektördeki en büyük firmaların Genel Müdürlüklerini ve danışmanlıklarını yapmış, bu firmaları yerelde ve dünyada birinciliklere taşımış, 20 den fazla yurtdışı ülke kurulumu yapmış, bu firmalardayken kurduğu kazanç planı algoritmaları hala kullanılmaya devam eden Devrim Hamaratlar artık tüm bu birikim ve enerjisini kendi firmasına aktarıyor.

Halen 40 dan fazla ülkeye ihracat yapmakta olan Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri konumunda olan, ürünleri eczaneler dâhil en prestijli satış noktalarında bulunan Deren Kimya üretim, AR-GE ve altyapısıyla, Tüm Bakanlık ve yetkili otoritelerden gerekli izin ve kalite belgeleri alınmış Medikal ürünler.

Medirevo ile Hayatınız Değişsin!

Medirevo, ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerden, kendi evini yada arabasını alma imkânına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar.

Temsilcilerimizin kurmuş olduğu dağıtım organizasyonu ve kazançları miras yoluyla ailesinin diğer fertlerine aktarılabilir.

Medirevo ürünleri, 2009 Yılında Türkiye’nin en geç Başarılı 10 Kadın girişimcisinden biri seçilen Deren Öztürk Mataracı tarafından kurulan, ürünleri eczaneler dâhil en prestijli satış noktalarında bulunan COSMED Kozmetik ürünlerinin de üretildiği Deren Kimya tesislerinde üretilmektedir.

Tüm Bakanlıklardan ve ve yetkili otoritelerden gerekli izin ve kalite belgeleri alınmıştır.

Çok kısa süre içerisinde, öncelikle Yerelde 1 numara, sonrasında da dünyanın en büyük doğrudan satış firmalarından birisi olmak, Şirketin öncelikli Vizyonu.

Kayıtlar yeni başladı ve Tüm Türkiye bu kayıtların altından büyüyecek. Şimdi kaydolarak bu iş fırsatına dâhil olan uzmanlar bu nedenle çok büyük bir şans da yakalamış olacak.

Giriş ücreti, aidat, satış yapma zorunluluğu, paket alım şartı gibi hiçbir ön koşul yok. Tamamen ücretsiz olarak üye olup, bu fırsatlara dâhil olabilirsiniz.

Üye olmaya karar verenler, üreticiden direkt olarak ürün alabilen distribütörlük hakkı kazanacak. Bununla hem tüm ürünleri indirimli olarak alabilme, hem de üye olmak isteyenleri kendi bayisi olarak kaydetme hakkı kazanmış olacak.

Sadece kendi ihtiyacınızı almak içinde üye olabilirsiniz, çevrenizdekilere satarak para kazanmak için de…

Ve en önemlisi; Başka insanların da bu fırsattan yararlanarak kazanç sağlamasına vesile olup onları kaydederek bir ekip kurduğunuzda, oluşan ekip cirosundan çok yüksek kazançlar ve imkânlar elde edebilirsiniz.

Artık hayallerinizi küçültmek ya da unutmak yerine, sizi o hayallerinize ulaştıracak bu fırsatı değerlendirip, gelirinizi büyütmenin zamanı.

Şimdi Medirevo Temsilcisi Olun

Üyelere Özel İndimler İçin ÜCRETSİZ Üye Ol Medirevo ÜCRETSİZ Üyelik

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu