Medirevo

Medirevo Network Marketing

Medirevo ile Doğrudan, Yerinde Satış Avantajları

Doğrudan satış nedir? Doğrudan Satış, bir satıcının anlatması ve/veya göstererek tanıtması aracılığıyla bir tüketim malının veya hizmetinin tüketiciye evinde, bir tanıdığının evinde, iş yerinde veya bir satış noktası olmayan bir başka yerde doğrudan satışının gerçekleşmesidir.

Klasik Ticaret Nasıl İşler?

Klasik ticarette üreticiden tüketiciye kadar birden fazla aracı (Disribütör, toptancı, perakendeci vb.) olduğundan, bu aracı kârları, birden fazla kargo ve operasyon giderleri ürün fiyatını yükseltir. Ayrıca Klasik ticarette reklam giderleri çok önemli bir yer tutar.

Network Marketing‘de (Doğrudan Satış) ise tüketici direkt olarak üreticiden ürün aldığından ve ürün reklamını Firma Temsilcileri kendi deneyimlerini tüketiciye aktararak (Tavsiye) yaptığından, hem tüketici ürüne daha uygun fiyatla ulaşır, hem de ürün ile ilgili bilgileri Uzman Temsilciden direkt olarak alma fırsatı bulur.  Tüketici doğru ürüne ulaşırken aile bütçesine katkı sağlar. Temsilciler giderlerden kısılan bütçeyi komisyon olarak kazanarak sermayesiz kendi işini kurma fırsatı yakalamış olur.

Neden bir tüketici doğrudan satış yoluyla alış veriş yapmayı tercih eder?

Günümüzde, zaman artık herkes için önemli bir değerdir. Zamanın değerini bilen bilinçli bir tüketici alış verişini gerçekleştirmek için doğrudan satışın kendisine sunduğu kolaylık ve özel servis imkanını kullanmayı tercih eder.

Doğrudan satış yoluyla tüketici, evinin ve kendisinin bir çok ihtiyacının istediği zaman istediği yerde, kendisine ürünlerin her türlü özelliği bire bir anlatılarak teslim edilmesini ve de bir sorunu olduğunda da aynı şekilde hizmet almasını garantiler.

Kolaylık, güvence ve kişiye özel hizmet, doğrudan satış yöntemiyle alış verişin tercih edilme nedenleridir.

Network Marketing (Doğrudan Satış) sistemi hangi faydaları Sunar?

Tüm dünyada yeni yüzyılın iş modeli olarak sürekli büyüyen bu sektör, Temsilcilerine Sermayesiz, Risk Almadan kendi işlerini kurabildikleri bir girişim fırsatı sağlar.

Girişimcilerin kurmuş oldukları Dağıtım Kanalının cirosundan yüksek komisyon elde ederek maddi özgürlüklerine ulaşmaları ve hayallerine ulaşabilecekleri bir altyapı hazırlar.

Daha mutlu, daha özgür ve sağlıklı bir hayat kalitesi sunar.

Hemen Medirevo Temsilcisi Olarak Hayatını Bugün Değiştir!

Üyelere Özel İndimler İçin ÜCRETSİZ Üye Ol Medirevo ÜCRETSİZ Üyelik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu