Huncalife

Nasıl Kazanacaksınız?

Huncalife, iş ortaklarına birçok avantaj sunar. En çok ve en kolay kazandıran %40 Satış Kârına ilave olarak %5-%24 Grup Ciro Primi veren sistem yapısına sahip, yüksek performansın ödüllendirildiği Huncalife sistemi sayesinde, sağlam bir gelir elde imkânı bulursunuz.

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip HuncaLife, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Huncalife sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki arabaya kavuşma fırsatı sunar.

Sizde Huncalife ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

HuncaLife ile hayatınızı değiştirmeye bugün başlayın ve kazanç planımıza göz atın.

Huncalife Fırsat ve Kazançlarını 9 Başlık Altında İnceleyelim

 1. Alış İskontosu: Huncalife’da satış zorunluluğu bulunmadığından temsilcilerimiz kendi ihtiyaçlarını ve en sevdikleri ürünleri %40 oranında indirimli alarak aile bütçelerine katkı sağlarlar.
 2. Perakende Satış Geliri: Huncalife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Örneğin; 100 TL ye almış olduğunuz ürünleri katalog fiyatından 140 TL ye satarak 40 TL kâr sağlarsınız. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz.Temsilcilere özel yapılan kampanyalarla aldığınız hediye ve ürünleri %100 kârla satabilirsiniz.
 3. Huncalife Kişisel Alım Primi: Kendi alışverişlerinizden aylık cironuz oranında %5-%24 oranında prim kazanırsınız.
 4. Huncalife Grup Primi: Kurduğumuz ekibin sonsuz derinlikteki üyelerine kadar oluşturduğu cirolardan (alışverişlerden) %5-%24 arası kazanç elde edersiniz.
 5. HuncaLife Liderlik Seviye Ödülleri:
  Satış Karı, Grup Primi dışında %24 seviyesine ulaştınız (Altın Lider), kendiniz ve ekibinizin sınırsız alışverişlerinden 16.000 TL ciroyla bu kariyere ulaşırsınız. Kendi ekibinizde bulunan diğer arkadaşlarınızın da alt ekiplerinden belirtilen ciroya ulaşmaları ve sizin gibi %24 seviyesine ulaşarak Altın Lider olması durumunda;
  Kıdemli Altın Lider Seviye Ödülü 2.500 TL
  Safir Lider Seviye Ödülü 3.750 TL
  Zümrüt Lider Seviye Ödülü 7.500 TL
  Yakut Lider Seviye Ödülü 10.000 TL
  Elmas Lider Seviye Ödülü 13.500 TL
  Tek Yıldız Seviye Ödülü 20.000 TL
  Çift Yıldız Seviye Ödülü 27.500 TL
  3 Yıldız Seviye Ödülü 50.000 TL
  Yakut Direktör Seviye Ödülü 100.000 TL
  Huncalife‘da kariyeriniz yükseldikçe kazancınız artar ve iş ortaklarınızın hem kariyer hem de kazanmasına vesile olursunuz.
 6. Huncalife Liderlik Primi: Ekibinizde %24 (Altın Temsilci) Grup Liderlerinin ekiplerinin oluşturduğu cirodan %5 Liderlik Primi almaya başlarsınız. Hatta kariyerinizi yükselttikçe 1.Nesil 2.Nesil………8 Nesile kadar Liderlik Primi toplamda %22,50 prim kazanabilirsiniz.
 7. Huncalife Araba Planı: HuncaLife Sektörün en kolay ulaşılabilen Araba Planına Sahip. Ekibinizden yaklaşık 16.000 TL ekip cirosu çeviren 2 Lider yetiştirdiğinizde HuncaLife Renault Clio, 16.000 TL ekip cirosu çeviren 6 Lider yetiştirdiğiniz de Renault Megane, 9 Lideriniz de 16.000 TL ciro çevirdiğinde Mercedes C Serisi, 12 Lider yetiştirdiğiniz de onlarda 16.000 TL ciro çevirdiklerinde BMW X3 marka aracın kullanma hakkını elde edersiniz. İster görev arabası isterseniz özel aracınız olarak kullanabilirsiniz. Bu belirtilen araçların tüm giderlerini (kasko, vergi gibi giderleri )şirket karşılar, sadece yakıt masrafı size aittir.
  Hunca Life’da binmek istediğiniz aracı siz seçersiniz. Araba programı Kıdemli Altın Lider (2 adet %24 Altın Temsilci) olduğunuzda başlar. Araba Planına göre;
  Kıdemli Altın ve Safir Lider : Renault Clio
  Zümrüt ve Yakut Lider: Renault Megane
  Elmas ve Yıldız Lider: Mercedes C Serisi
  Çift Yıldız ve Üç Yıldız Lider
  : BMW 5.20i
  Yakut Direktör: BMW X3
  kullanım hakkı kazanır.

  Araba kullanma hakkı kazanan temsilciler isterse araç yerine kiralama bedelini de aylık olarak alabilirler.

 8. Seyahat Programı: Huncalife seyahat programları her yılbaşında duyurulmaktadır. Daha önce gerçekleşen Dubai Seyahat Programı, ilk 5. sıraya girenler ya da 3. kurucular toplantısını katılmayı hak eden temsilci arkadaşlar 2 kişilik 3 gece 4 günlük Dubai Seyahatini gerçekleştirdiler. Hatta bu iki şartı yerine getiren temsilcilere yol masrafı için 300$ hediye edildi. Sonrasında Barcelona tatilini hak eden temsilciler harika bir tatil yaşadılar…2018 yılında Prag Tatiline Erol Team Takımımızdan iki temsilcimiz gitmişlerdir.
 9. Teşvik ve Hediyeler: İlk defa temsilci olduktan sonra başlayan ve 3 ay süreyle hoş geldin programına katılan temsilcilerimiz birbirinden güzel hediyeler kazanırlar. Satış ve sipariş cirosu arttıkça belirli seviyelere ulaşıldığında şirket teşvik hediyeleri gönderir. ayrıca kampanya süresince süreli veya günlük kampanyalar ile hediyeler ve %100 e varan indirimlerle hediyeler kazanılmaya devam eder. Kariyer seviyeleri artarken özel hediye ve teşviklerle ekip kurma ve geliştirmeye katkı hediye ve bonusları kazanılmaktadır. Altın Lider seviyesinden itibaren Elektronik ve iletişim hediyeleri kazanılmaktadır. Ve daha birçok sürpriz ve hediyeler temsilcileri beklemektedir.

Huncalife & Temsilcisi Ol

* ile işaretli alanlar gereklidir.

Lütfen Adresinizi Mahalle / Sokak / No Şeklinde giriniz

Başvurunuzun Tamamlanması için T.C. Kimlik Numaranız Gerekli Olup, Güvenliğiniz İçin Başvuru Sonrası Sizinle İletişime Geçen Sponsorunuz Tarafından İstenecektir.

Yazar Hakkında

admin

Yorum Ekle

Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Huncalife

Instagram

Instagram has returned invalid data.
%d blogcu bunu beğendi: