Huncalife

Neden huncalife

Neden Huncalife Tercih Etmelisiniz?

60 Yıllık Huncalife tecrübesi ile sürekli büyüyen bu işin satış ortaklığına başlayarak hayatına yeni bir yön verebilirsin. Huncalife temsilcilerine sunmuş olduğu birbirinden avantajlı kazanç fırsatı ile sektöre yön veren ciddi bir kuruluştur. Diğer network marketing firmaları ile karşılaştırıldığında açık ara farkla temsilcilerine en çok kazandıran firma olduğu görülebilir.

Huncalife;

 • %100 Yerli sermaye ile kurulan
 • Parfüm kategorisinde pazar lideri olan
 • Türkiye’nin en yüksek grup ciro primini veren
 • Katalog satışı üzerinden %40 kazanç sağlayan
 • En yüksek seviye ödüllerini veren
 • Sektörde tek olarak 8 derinliğe kadar Liderlik primi veren
 • İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler üreten
 • Yurtiçi ve Yurtdışın da geçerliliği olan güvenilir sertifikalara sahip
 • Hiçbir yatırım yapmadan kendi işinizi kurabilme imkânı ve yüksek gelir elde etme hakkı veren
 • Miras bırakılabilen
 • Doğrudan satış derneğine üye olan tek Türk firmasıdır.

Huncalife %100 Yerli Bir Firmadır

1950 yılında kurulmuş olan Huncalife, günümüzde 135 ülkeye ihracat yapmakta olan sektöründe lider şirkettir. Avrupa’nın sektördeki en büyük üretim tesisine sahiptir. %100 yerli Huncalife ürünlerini kullanarak ve kullanımı için tavsiyede bulunarak ülke ekonomisine de katkı bulunmuş olursunuz.

Huncalife’nin Ürün Yelpazesi Çok Geniştir

Huncalife ürünleri Ar-Ge faaliyetleri desteğiyle ürün yelpazesini sürekli genişleterek günlük kullanım için gerekli her alanda yüzlerce ürün üretmektedir. Kozmetik ürünlerden kişisel bakım ürünlerine, temizlik ürünlerinden gıda takviye ürünlerine kadar sağlıklı ve doğal ham maddelerden birçok kategoride ürün sunmaktadır. Ürün çeşitliliği ve sürekli yeni ürün ilaveleri huncalife İş Fırsatının en etkin güçlerinden biridir.

Huncalife Ürünleri Sağlıklıdır

Huncalife ürünleri zararlı kimyasal madde kullanılmadan üretilmektedir. Doğa dostu ham maddelerden üretilmekte, nesli tükenen bitkiler kullanılmamaktadır.

Huncalife ürünlerinde  Paraben, Parafin, Triklosan, Ağır Metal, Fosfat, Formaldehit, Fithalat kullanılmamaktadır. Roll-On’lar Aliminyum içermemektedir.

Huncalife, hayvansal içerik ve GDO’lu bitkiler kullanımını reddeder. Ürünlerin dermatolojik testleri yapılmaktadır. Üretim süreçlerinde GMP (İyi Üretim Uygulamaları Standartları) uygulanmaktadır.

Huncalife Ürünlerinin Fiyatı Uygundur

Huncalife, yerli ham madde kullanım oranının yüksek olması ve ürünlerini yurt içinde üretmesinin avantajı ile diğer markalara göre fiyat olarak rekabete girebilmektedir. Daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Size Hakettiğiniz Yaşama Ulaşma Fırsatı Sunar

Huncalife temsilcilerine etkin kazanç ve kariyer sistemi ile yüksek kazanç elde etme fırsatı sunmaktadır. huncalife ürünlerini satarak %40 oranında para kazanacağınız gibi, Huncalife İş Fırsatı ile kendi dağıtım ağınızı da kurarak satış kârınıza ek olarak, ekip cironuz üzerinden çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bunun için Huncalife harika bir plan sunmaktadır. Kariyer sistemindeki kazançlar için Huncalife Kazanç Sistemi Nasıl İşler? yazımızı okuyabilirsiniz.

Kendi dağıtım ağınızı çevrenizdeki tanıdıklarınızdan başlayarak hemen kurmaya başlayıp, huncalife Kazanç ve Kariyer fırsatıyla kendi işinizin patronu olur, ciddi gelirler elde ederek hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Rahat İş İmkanı

Huncalife İş Fırsatı ile ister part-time isterseniz Full-Time olarak çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz. İstediğiniz yerde ve zamanda çalışabilir, istediğiniz zaman tatile çıkabilirsiniz. Ne kadar çok kazanmak isterseniz kendi iş planınızı ona göre kendiniz belirlersiniz. Kendinize ve ailenize yeteri kadar zaman ayırabilirsiniz.

Ülkemizde ve dünyada onlarca network marketing şirketi varken, neden hunca life network yapmalıyız?

HuncaLife, bütün ürünlerini kendisi üreten ve tüm ürünlerini huncalife markası ile üreten bir network marketing şirketidir. Hunca Life ürünlerinin Türkiye’ de ve dünyadaki tek satıcısı huncalife temsilcileridir.

Hunca Life ürünleri fiyat-kalite performansı olarak değerlendirildiğinde, rakiplerine büyük fark atmaktadır.

Hunca Life henüz çok yeni bir firma olduğundan ve de ülkemizde henüz çok az duyulduğundan ve de tanındığından, Huncalife işini sunabileceğiniz kişi sayısı inanılmaz fazladır. Yani pazar bomboştur.

Hunca Life firmasının ürün yelpazesi, günümüzün ve geleceğin sektörü wellness, kişisel bakım, makyaj ve temizlik ürünleri sektörüdür. Bugün bay – bayan herkes kişisel bakımına ve güzelliğine büyük önem vermektedir.

Hunca Life, dağıttığı %24 performans primi ile rakiplerini geride bırakmıştır. Diğer network firmalarından hiçbiri bu kadar yüksek prim vermemektedir. Yani Huncalife ile çalışmanızın karşılığını fazlasıyla alabilmektesiniz.

Hunca Life firmasının ekstra ödülleri, araba ve seyahat promosyonları, rakip kozmetik firmaların hiç birisinde yoktur. %24 seviyede 2 tane Altın Lider çıkarmanız halinde araba kullanma hakkı elde edersiniz.

Hunca Life, sipariş veren temsilcilerine ücretsiz olarak numune, katalog ve basılı malzeme koymaktadır. Bir çok şirket kataloğu ücretsiz vermemektedir.

Hunca Life, bir çok doğrudan satış firması gibi direk kendine bağlı üyeler, temsilciler, yeni kollar yapma telaşında değildir ve olmayacaktır. Hunca Life şirket ilkelerinde de belirtildiği gibi, hunca life firmasında direk şirkete bağlanma imkanı bulunmamaktadır. Bunun temel nedeni, hunca life firmasının sahada çalışan, koşturan temsilcileri ile rekabet etmek istememesidir. Huncalife, direk şirkete bağlı kayıtlar yapıp, kendi temsilcilerine rakip olmamaktadır. Bunun için de, hunca life işine sponsorsuz başlamak mümkün değildir. Huncalife temsilcisi olmak için şirkete başvuran kişiler, adil bir plan doğrultusunda aktif huncalife temsilcilerine bağlanmakta ve yönlendirilmektedir.

İster sadece kendi ürünlerinizi alın, ister satarak gelir elde edin, isterseniz de kendi ekibinizi kurup yöneterek kendi işinizi oluşturun, %100 Türk sermayeli ve Türkiye’de üretilen Hunca Life size kaliteli ürün, yüksek kazanç ve gelir imkânı sunmaktadır.

Huncalife Temsilcisi Olun,

“Kendi Hayatınız Değişsin, Başkalarının Hayatına Dokunun !..,,

Hemen Huncalife Temsilcisi Ol

* ile işaretli alanlar gereklidir.

Lütfen Adresinizi Mahalle / Sokak / No Şeklinde giriniz

Başvurunuzun Tamamlanması için T.C. Kimlik Numaranız Gerekli Olup, Güvenliğiniz İçin Başvuru Sonrası Sizinle İletişime Geçen Sponsorunuz Tarafından İstenecektir.

Yazar Hakkında

admin

Yorum Ekle

Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Huncalife

Instagram

Instagram has returned invalid data.
%d blogcu bunu beğendi: