Medirevo

Neden Medirevo

Hikaye Öne Çıkanlar
 • MEDIREVO %100 Yerli Firmadır
 • Temsilcilerine Eşsiz Kazanç Fırsatları Sunmaktadır
 • MEDIREVO ile Kendi İşinizi Kurabilirsiniz
 • MEDIREVO Temsilcisi Olmak ÜCRETSİZDİR
 • Hayallerinize Ulaşma Fırsatı

Neden MEDIREVO

Medikal Devrim (Medical Revolution) sloganı ile doğrudan satış sektörüne hızlı bir giriş yapan Medirevo benzersiz ürünler yanında ortaya koyduğu çalışma ve kazanç modeli ile iş ortaklarına önemli avantajlar sunmaktadır.

Medirevo ile Daha Kaliteli, Daha Özgür ve Daha Kazançlı Bir Hayat

Medirevo temsilcileri, emeklerinin karşılığı tam olarak alabilecekleri güçlü bir kazanç planı ile hayallerine ulaşabileceği bir çalışma imkânına sahip olurlar.İster sadece kendi ürünlerinizi alın, ister satarak gelir elde edin, isterseniz de kendi ekibinizi kurup yöneterek kendi işinizi oluşturun, %100 Türk sermayeli ve Türkiye’de üretilen Medirevo size eşsiz ve kaliteli ürün, kaliteli bir yaşam, yüksek kazanç ve gelir imkânı sunmaktadır.

Neden MEDIREVO’yu Tercih Etmelisiniz

 1. MEDIREVO, Dünyada ilk borkencomplex hammaddeli eşsiz ürünler üreten bir network marketing şirketidir. MEDIREVO ürünlerinin Türkiye’ de ve dünyadaki tek satıcısı MEDIREVO uzmanlarıdır.
 2. MEDIREVO ürünleri fiyat-kalite performansı olarak değerlendirildiğinde, rakiplerine büyük fark atmaktadır.
 3. MEDIREVO doğrudan satış sektörüne yeni girdiğinden, ülkemizde yeni duyulduğundan ve tanındığından, MEDIREVO işini sunabileceğiniz kişi sayısı inanılmaz fazladır, yani pazar bomboştur.
 4. MEDIREVO firmasının ürün yelpazesi, günümüzün ve geleceğin sektörü beslenme destek, kişisel bakım ve temizlik sektörüdür. Bugün kadın – erkek herkes kişisel bakımına ve sağlığına ve temizliğine büyük önem vermektedir.
 5. MEDIREVO, %30 grup performans primi ile rakiplerini geride bırakmıştır. Diğer network firmalarından hiçbiri bu kadar yüksek prim verememektedir. Yani MEDIREVO ile çalışmanızın karşılığını fazlasıyla alabilmektesiniz.
 6. MEDIREVO, sipariş veren temsilcilerine ücretsiz olarak katalog ve broşür göndermektedir. Katalog için ayrıca masraf yapmanıza gerek yoktur.
 7. MEDIREVO Temsilcileri siparişlerinde 3 ürüne sadece 2,99 TL kargo ücreti öderler.
 8. İsteyen her temsilcisine Şirket tarafından E-Ticaret Sitesi tahsis edilmektedir. Bu site üzerinden tüm dünyaya ürün satma imkânı sunmaktadır.
 9. Hiçbir firmada olmayan %20 Kayıt Referans Primi ile temsilcilerine çok güçlü bir kazanç sunmaktadır.
 10. MEDIREVO, temsilcileri özgürdür. Diğer işini bırakmadan MEDIREVO temsilciliğini sürdürebilir. İstediği firmanın ürününü satmakta, anlatmakta serbesttir. İkinci iş yapma kısıtı bulunan temsilciler isterlerse ismini gizli tutabilirler.

MEDIREVO %100 Yerli Firmadır.

Dünyada İlk, Eşsiz Ürünler ile Hayatınıza Değer Katın, Sizi Hayallerinize Ulaştıracak Kendi İşinizi Hemen Kurun.

Medirevo %100 Yerli sermaye ile kurulan
Türkiye’nin en yüksek kazancını veren
Katalog satışı üzerinden %50’ye varan kazanç sağlayan
İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler üreten
Yurtiçi ve Yurtdışında geçerliliği olan güvenilir sertifikalara sahip,
Hiçbir yatırım yapmadan kendi işinizi kurabilme imkânı ve yüksek gelir elde etme hakkı veren
Miras bırakılabilen bir Türk Firmasıdır.

MEDIREVO Temsilciliği Tamamen ÜCRETSİZDİR.

İster en sevdiğiniz MEDIREVO ürünlerini indirimli alarak aile bütçenize katkı sağlayın, İsterseniz satarak Ek Gelir elde edin, İsterseniz kendi Ekibinizi kurup çok daha fazlasını kazanın.

18 Yaşından Büyükseniz ve Medirevo Temsilcisi Olmak İstiyorsanız Hemen Başvuru Formunu Doldurarak Medirevo Kazançlar Dünyasına Siz de Hemen Ücretsiz Katılabilirsiniz.

 

MEDIREVO’ya Şimdi Üye Olup, Hayatını Değiştirecek Kazançlar Elde Edebilirsin

Üyelere Özel İndimler İçin ÜCRETSİZ Üye Ol Medirevo ÜCRETSİZ Üyelik

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu