Tebrikler

MEDIREVO Başvurunuz Başarıyla Alınmıştır.

En Kısa Süre İçerisinde Sponsorunuz Sizinle İletişim Kuracaktır.

Başvurunuzun Tamamlanması için gereken diğer bilgiler Başvuru Sonrası Sizinle İletişime Geçen Sponsor Lideriniz Tarafından İstenecektir.

Sık Sorulan Sorular

Genel Sorular

MEDIREVO ürünlerini nereden satın alabilirim?

medirevo sitemizden herhangi bir kayıt ücreti ödemeden kayıt olabilirsin. Temsilci üyeliği ile birlikte ürünlerimizi kendin sipariş edebilir ya da Temsilcilerimiz aracılığıyla da satın alabilirsin. medirevo temsilcisi seninle irtibata geçecek ve talep ettiğin ürünlerin adresine gönderilmesini sağlayacaktır.

Temsilci olursam kayıt ücreti ödeyecek miyim?

Medirevo temsilciliği tamamen ücretsizdir. Kayıt ve sonrasında herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Temsilci olmadan sipariş verebilir miyim?

Tabi, https://magaza.medirevo.com.tr sitesi üzerinden üye olmadan online alışveriş yapabilirsiniz. medirevo temsilcisi veya sponsoru aracılığıyla üye olmadan sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

medirevo ürünleri Bakanlık onaylı mı?

Mevcut kanun ve yönetmeliğe uygun olarak tüm ürünlerimiz Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından izinlidir. Kozmetik ve diğer kategori ürünlerimizin bildirimlerini Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna yapmaktayız.

medirevo firmasının İyi üretim sertifikası ve ISO 9001 Kalite yönetim sertifikası var mı?

GMP (Good Manufacturing Practices) Türkçe anlamı ile iyi üretim uygulamaları , ürünün iç ve dış kaynaklardan kirlenme olasılığını önlemek veya azaltmak amacıyla, kuruluşla ilgili iç ve dış şartlara ilişkin koruyucu önlemleri içerir. Üretimimiz, GMP’ye uygun olarak yapılmakta, gerekli tüm hijyenik koşullar sağlanmaktadır. Bu koşullar dahilinde üretim gerçekleştirilmekte. ISO 9001 Belgesi ise ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler. medirevo.Com.Tr sitesinde Sertifikalar Bölümünde hem GMP sertifikasına hemde ISO 9001 belgesine ulaşabilirsin. Satış için sana yardımcı olacak tüm basılı malzemelere bu bölümde bulunmaktadır.

Doğrudan satış nedir?

Doğrudan satış; ürünlerin veya hizmetlerin tüketicilere doğrudan sunulduğu bir pazarlama yöntemidir. Doğrudan satış; bir satıcının anlatması ve/veya göstererek tanıtması yoluyla bir tüketim malının veya hizmetinin tüketiciye evinde, bir tanıdığının evinde, iş yerinde veya satıcıya ait bir başka yerde doğrudan satışının gerçekleşmesidir.

Doğrudan satışın faydaları nelerdir?

Doğrudan satış sistemi gerek tüketiciler için, gerekse de girişimciler için önemli fırsatlar ve faydalar sunmaktadır. Öncelikle, doğrudan satış girişimciler için esnek çalışma imkanı demektir. Artan zamanınızda yapabileceğiniz, kendinize ek gelir sağlayabileceğiniz bir iş imkanıdır. Bir diğer önemli avantaj ise, satıcı için herhangi bir sermaye gerektirmemesidir. Normal şartlarda, bir iş kurmak istediğinizde, bir dizi prosedürle uğraşmanız, bir mekan kiralamanız ve bununla birlikte farklı maliyetlere katlanmanız gerekmektedir. Doğrudan satışta bunların hiç birisi söz konusu değildir. Tek yapacağınız ürünü doğru bir şekilde müşteriye ulaştırmaktır.

Neden doğrudan satış yoluyla alışveriş yapmalıyım?

Doğrudan satış tüketicilere zamandan tasarruf ve kolaylık seçeneklerini sağlar. Doğrudan satış  ürünleri eşsiz ve çok daha kaliteli iken; dağıtım ve pazarlama maliyetleri minimum olduğundan çok daha ucuzdur. Satın almak istediğiniz ürünü istediğiniz zaman istediğiniz yerde herhangi bir satış noktasına gitmeden alabilirsiniz. Doğrudan satış tüketiciye, evinin veya kendisinin birçok ihtiyacını, ürünlerin detaylı özelliklerini kendisine bire bir anlatacak satış temsilcisinden özel hizmet ile satın alma fırsatını sunar.

medirevo Temsilcisi olmanın faydaları nelerdir?

Temsilci olduğun zaman kendi ihtiyaçlarını %30-50 indirimle alabilirsin. Kalite belgelerine sahip ve 35 yıllık birikimle üretilen ürünlerin verdiği güvenle ürünleri kullanabilir, çevrene tavsiye edebilirsin. medirevo ürünlerini tanıdıkarına tavsiye ederek kullanmalarını sağlayarak referans komisyonları kazanabilirsin. Daha fazla insanın medirevo Ürünleri ve medirevo İş Fırsatı ile tanışmasını sağlayarak kendine sürekli ve düzenli bir kazanç getiren bir dağıtım ağı kurabilirsin. Çalışmak istediğin saatleri kendin belirleyebilirsin. medirevo’nun sunduğu eğitimlerden yararlanabilir, sosyal çevre oluşturabilir, yeni insanlarla tanışabilirsin.

medirevo Sana Hayal Ettiğin Ekonomik Özgürlüğü Sunar!

Kimler medirevo Temsilcisi Olabilir?

18 yaşını bitirmiş, her T.C. vatandaşı medirevo uzmanı olabilir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanların, medirevo temsilcisi olabilmek için çalışma ve oturma izinleri olduğunu kanıtlamaları gereklidir. Bir ülkede bulunan yabancı uyruklu bir vatandaş oturma ve çalışma izni ile medirevo Temsilcisi Olabilir.

medirevo ürünleri satarak ne kadar kazanabilirim?

Bu tamamen sana bağlı, sen ne kadar kazanmak istediğine kendin karar vermelisin, tabiki bu senin performansınla da doğru orantılıdır. Her kampanya döneminde hazırlaan medirevo Kataloğu indirimler, teşvikler ve hediyeler sunar. Bu sayede düzenlenen kampanyalarda yeni satışa sunulan ürünler ve inanılmaz promosyonlarla daha kolay satış yapabilirsin. Sana bağlı ekibi ne kadar doğru yönlendirir ve bilgilendirirsen o kadar çok kazanırsın. medirevo ürünleri %30-%50 perakende satış kârı sunmaktadır. medirevo Temsilcileri ürünleri indirimli fiyattan alır, katalogtaki fiyattan satarak perakende satış kârı elde eder.  Satış yaparak daha çok kazanmak temsilcilerine medirevo e-ticaret sitesi tahsis eder. E-Ticaret sitenden tüm dünyaya ürünleri online olarak satabilirsin.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

1. medirevo sistemine şimdi KAYIT OL.

2. Kişisel bilgilerini eksiksiz doldur.

3. Kullanıcı adı ve şifren ile sisteme giriş yap.

4. Dilediğin ürünleri seç ve sepetine ekle.

5. Teslimat adresini belirleyip, ödeme yöntemini seç.

6. Hizmet almak istediğin kargo firmasını seç.

7. Siparişini tamamla.

İnternet üzerinden siparişte ödemeler, banka havalesi, posta Havalesi, banka kartı/kredi kartı ödemesi, veya kapıda ödeme ile yapılabilir.

Kataloğa online nasıl ulaşabilirim?

İnternet sitemizde ana sayfa ekranında sol üst köşede ilgili aya ait medirevo Kataloğu nu inceleyebilirsin. Dilersen kategori bazında ürünleri inceleyebilir, sipariş verebilirsin. Güncel medirevo Katoğu İçin Tıklayın

Web sitesinden aramak istediğim ürünleri nasıl bulabilirim?

Katalogtan ürün kodunu, ismini yada kategori ismini “Ürün Ara” sekmesine yazdığında ürün listesi karşına gelecektir.

Güvenlik ve Gizlilik

Kredi kartı ile alışveriş yapıyorum, kart bilgilerim güvende mi?

Ödeme sistemimiz uluslararası güvenlik standartları kapsamında, 256 bit ile şifrelenmiş SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, medirevo sisteminde kesinlikle saklanmamaktadır. Kşisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında medirevo müşteri ve temsilcilerinin kişisel verilerini koruma muvafakatnamesi sunmaktadır.

TC kimlik numarası vermek zorunlu mu?

Sistem üzerinden gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerini ticari olarak adınıza faturalandırılması yasal bir zorunluluktur. Faturalandırma işlemi için Vergi Numarası veya T.C. Kimlik numarası gerekmektedir.

Adres bilgilerim neden isteniyor?

Oluşturduğunuz siparişlerin, belirteceğiniz adrese teslim edilebilmesi için adres bilginiz gerekmektedir.

Banka hesap bilgilerim neden isteniyor?

Performansınıza bağlı olarak aylık hesaplanacak olan primlerinizin ve komisyon ödemeleriniz için, banka bilgileriniz gerekmektedir.

Gizlilik

medirevo, alışveriş yaparken kullanmış olduğun kişisel bilgilerini (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmayacaktır. Sipariş verirken kolaylık yaşaman için bir takım bilgiler onayın doğrultusunda, sana ait üyelik hesabında saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece sipariş takibinin daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

Üyelere Özel İndimler İçin ÜCRETSİZ Üye Ol Medirevo ÜCRETSİZ Üyelik
Başa dön tuşu